שימורים בסיטונאות

קניית שימורים בסיטונאות הינה חסכונית ויעילה המאפשרת לעסק שלך להמשיך להתנהל בצורה הטובה ביותר. מחפשים ספק לשימורים בסיטונאות? המוצרים שלנו לפניכם

כל עסק מזון יודע כי שימוש נבון בשימורים הינו הכרחי לתפעול שותף של העסק. שימורים אומנם נתפסים לעיתים לחומר גלם פחות טרי, אך שימוש נבון יכול למעשה לשפר את טריות המזון שלכם, את זמינות חומרי הגלם ובסופו של דבר גם לחסוך לעסק שלכם כסף.

שימורים בסיטונאות

לקנייה ושימוש בשימורים בסיטונאות יש יתרונות רבים היכולים להיטיב עם העסק הן כלכלית והן בנוגע לאיכות וטריות האוכל.

קופסאות שימורים בסיטונאות במחיר אחיד לאורך השנה

בשונה ממחירי הירקות והפירות הטריים, מחירי השימורים יציב לאורך כל השנה. בקניית שימורים למעשה ניתן להבטיח קנייה של חומרי גלם לא יבשים במחיר קבוע ויציב. בנוסף לכך, קניית שימורים (כגון: זיתים בסיטונאות ומלפפונים בסיטונאות), כמו כל מוצר מזון בסיטונאות, עולה פחות ובכך עוזרת לעסק שלכם לחסוך כסף.

זמינות חומרי גלם- חיי מדף ארוכים

כל עסק, מבין את החשיבות בזמינות תמידית של חומרי גלם ללקוחות. שימורים, בשונה מירקות וחומרים טריים, הם בעלי חיי מדף ארוכים ואינם מתקלקלים. כך למעשה ניתן להבטיח זמינות של חומרי גלם איכותיים, באופן תמידי.

הפחתת הסיכונים לבטיחות מזון

עקב חיי המדף הקצרים שיש לירקות, לעיתים בעל עסק יעדיף לא לקחת סיכון, ולהשתמש בשימורים, אשר כך יוכל להבטיח כי הוא מספק ללקוחותיו אוכל בריא ללא סיכון בריאותי. שימורים מבטיחים אוכל נקי שאריות חקלאיות ומזהמים, וכן אוכל טרי עקב חיי מדף ארוכים.

שימורים איכותיים- בא.ג.מ סחר מזון

בא.ג.מ סחר מזון בע”מ תוכלו למצוא מגוון רחב של כל סוגי השימורים באיכות הטובה ביותר- פטריות בסיטונאות, מלפפון ופלפל שיפקה בסיטונאות ועוד. עם מערך הפצה הפועל 7\24 בפריסה כלל ארצית המגיע לעסק שלך תוך יום אחד, תוכלו לקבל שימורים איכותיים בסיטונאות שיאפשרו לעסק שלך להמשיך להתנהל בצורה הטובה ביותר. היכנסו לקטלוג אצלנו באתר על מנת לראות את מבחר השימורים שלנו.

מחפשים ספק לשימורים בסיטונאות? פנו לא.ג.מ סחר מזון בע”מ לקבלת חומרי הגלם איכותיים והשירות המקצועי והטוב ביותר.

 

בעלי עסק? מתעניינים באספקת מזון סיטונאית?

בעלי עסק?
מתעניינים באספקת מזון סיטונאית?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
דילוג לתוכן