קטניות בסיטונאות

בעלי מסעדה או חנות טבע ומחפשים ספק לקטניות בסיטונאות? א.ג.מ סחר מזון בע”מ כאן לשירותכם עם 30 שנות ניסיון בתחום השיווק והמזון.

קניית קטניות סיטונאות מתאימה ללקוחות רבים – החל ממסעדות וחנויות טבע ועד סופרים ומכולות שכונתיות. קניית קטניות בסיטונאות משתלמת ביותר.

קטניות משמשות כבסיס לרכישה של לקוחות והכנת מנות רבות ועקב כך, חשוב לעסק שתהיה לו זמינות תמידית לחומרי הגלם, לקבל חומרי גלם טריים ואיכותיים ובנוסף לכך לצמצם הוצאות ככל שניתן.

קטניות בסיטונאות – מגוון של חומרי גלם איכותיים

שילוב של קטניות ודגנים מלאים בתזונה הפך חשוב ביותר בעידן המודרני בו אנו לרוב צורכים יותר מדיי מזון מעובד ומעט מדיי סיבים תזונתיים וחלבונים מן הצומח. קטניות מפצות על חוסרים אלה באופן המושלם ועל כן יותר ויותר בתי עסק ואנשים מקפידים לצרוך אותם באופן יומיומי ולשלבם בתזונה.

כאשר מדברים על קניית קטניות בסיטונאות באופן יעיל ואיכותי, מדובר על קניית חומרי גלם טריים בכמויות גדולות אשר בשמירה עליהם יבשים, יישארו טריים לזמן רב. בין אם אתם בעלים של מסעדה או חברת קייטרינג אשר עושים שימוש תכוף במגוון רחב של קטניות או בין אם אתם חנות טבע, שוק או סופר שכונתי אשר מספקים אותן ללקוחות באופן יומיומי, זמינות חומרי הגלם הינה הכרחית להצלחה והתקדמות העסק. על כן, תמיד חשוב שיהיה במלאי מגוון סוגי קטניות בו תוכלו לעשות שימוש בעת הצורך.

בא.ג.מ סחר מזון בע”מ, יש מגוון רחב של סוגי קטניות איכותיים אשר הודות למערך ההזמנות והמשלוחים המעולה שלנו, יגיעו אליכם לעסק תוך יום אחד בלבד.

יתרונות קניית קטניות בסיטונאות

כאמור, עסקים רבים קונים קטניות וחומרי גלם יבשים בסיטונאות (למשל, אפונה בסיטונאות, שעועית, קינואה ומגוון עדשים בסיטונאות) עקב היתרונות הרבים שיש לכך.

כפי שכבר הזכרנו, אחד היתרונות העיקריים הוא קבלת חומרי גלם טריים ובכמויות גדולות מה שיאפשר לעסק זמינות תמידית של חומרי גלם וכך לא ייווצר מצב של חוסרים ללקוחות. יתרון נוסף של קניית קטניות בסיטונאות , הוא מחירם הנמוך ביחס לקניית כמויות קטנות. כל מוצר מזון כמעט יוצע במחיר נמוך יותר כאשר הוא נמכר בכמויות סיטונאיות. היעדר האריזה, המיתוג והפרסום מאפשרים לחסוך בהוצאות- ובכך לחסוך לעסק וללקוחות.

בנוסף לכך, רכישה סיטונאית של קטניות מייצרת כמות מצומצמת של פסולת. כאשר רוכשים קטניות בסיטונאות, אין צורך במיון ואריזה רבים ובכך ניתן לצמצם בפסולת המיוצרת בתהליך. מחקרים מראים כי קנייה בסיטונאות של מוצרי מזון בתפזורת, מצמצמת את כמות הפסולת בהיקף של מיליוני קילוגרמים בשנה!

זאת ועוד, רכשיה של קטניות בסיטונאות מאפשרת התאמה אישית של כמויות לכל מוצר ומוצר. כך עסק יכול להבין באילו קטניות הוא משתמש ובאילו כמויות ולהזמין באופן מדויק על פי צרכיו ודרישות העסק.

מחפשים ספק לקניית קטניות בסיטונאות? א.ג.מ סחר מזון בע”מ הוא הפתרון המשולם בשבילך!

עם מעל 30 שנות ניסיון בתחום שיווק המזון, א.ג.מ סחר מזון בע”מ מספקת שירות שיווק והפצת מזון לעסקים רבים פריסה בכל הארץ.

עם מערך ההזמנות המהיר שלו העובד 7\24, ועם איכות חומרי הגלם שלנו, אנו בטוחים כי שימוש בשירותינו יניב הצלחה לעסק שלכם. אנו מספקים מגוון רחב של מוצרי מזון, ובין היתר סוגי קטניות

בעלי עסק? מתעניינים באספקת מזון סיטונאית?

בעלי עסק?
מתעניינים באספקת מזון סיטונאית?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
דילוג לתוכן