דבש בסיטונאות

עוד מראשית ימי האדם נעשה שימוש בדבש להמתקת המזון, וסגולות רפואיות רבות נקשרו לו במהלך השנים. גם כיום נחשב הדבש לממתיק של הטבע, ואנשים רבים צורכים אותו לשם המתקת המזון באופן בריא וטבעי.

רכישת דבש בסיטונאות מאפשרת לבעלי עסקים לקבל כמויות גדולות של חומר מופלא זה, ולהפיץ אותו אצל לקוחות רבים. 

אילו סוגים של דבש בסיטונאות ניתן לרכוש?

כאשר אנו משתמשים בביטוי “דבש בסיטונאות” אנו לרוב מתייחסים לדבש הקלאסי – העשוי מפרחי בר. קיימים סוגים ספציפיים יותר של דבש כגון דבש פרחי אקליפטוס, דבש פרחי אבוקדו, דבש פרחי הדר וכדו’, וההבדלים הללו יוצרים שינויים קלים בטעמו של הדבש.

בנוסף, יש המתייחסים לדבש תמרים (סילאן) כדבש, אולם על פי רוב הביטוי מתייחס לדבש דבורים בלבד. 

למי מתאים לקנות דבש בסיטונאות?

את הדבש ניתן למצוא בכמעט כל חנות מזון – בין אם מדובר במזון כללי ובין אם מדובר בחנויות בריאות המוכרות מוצרים טבעיים בלבד – בכל המקרים הללו על הבעלים לרכוש דבש באופן סיטונאי להוזלת המחיר, ולשם קבלת כמויות גדולות על פי ביקוש הלקוחות.

כמות סיטונאית של דבש עשויה להתאים לכל עסק קולינרי כגון מסעדה, אולם אירועים, מאפייה וכדו’. בנוסף, הדבש משתמר באופן טבעי בצורה מושלמת, כך שגם אנשים פרטיים יכולים לקנות דבש בסיטונאות ולשמור אותו בבית למשך שנים רבות. 

סיכום

דבש בסיטונאות מתאים במיוחד לחנויות גדולות ולבעלים של עסקים למכירת מזון, אולם גם לקוחות פרטיים עשויים ליהנות מיתרונות הרכישה הסיטונאית. חברת ‘א.ג.מ סחר במזון’ הינה חברה המתמחה בתחום סיטונאות מזון, המלווה מעל ל-30 שנה לקוחות ובתי עסק רבים.

החברה מספקת מזון בסיטונאות במחירים נוחים ובשירות מעולה, ויעידו על כך עשרות הלקוחות שלנו הממשיכים לבחור בנו שנה אחר שנה.

מאמרים נוספים
דילוג לתוכן